| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | HM150X01-N01 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka paneli | BOE |
| Model panelu | HM150X01-N01 |
| Rozmiar panelu | 15.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) * 768, XGA, 85PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 304.128 ((W) * 228.096 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 326.5 ((W) * 253.5 ((H) mm |
| Obsługa powierzchni | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 7001 (typowe) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typowe, CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 8 ms (typowe, Tr+Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 262K/16.2M, 60% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, żywotność 50K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 850 g (typowe) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 kanał, 6/8-bitowy), 20 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typowy) |
| Temperatura pracy | -20 do 70°C |
| Temperatura przechowywania | -20 do 70°C |