| Nazwa marki: | CSOT |
| Numer modelu: | SG2701B01-3 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | Western Union, Moneygram, t/t |
| Możliwość zaopatrzenia: | 20000 sztuk tygodniowo |
| Marka | CSOT |
| Model | SG2701B01-3 |
| Rozmiar wyświetlacza | Przekątna 27,0 cala |
| Typ wyświetlacza | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)*1080 [FHD] • 81 PPI |
| Konfiguracja pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 597,888(S) * 336,312(W) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 608,888(S) * 348,337(W) * 1,3(G) mm |
| Obróbka powierzchni | Przeciwodblaskowa (mgła 25%) |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (typ.) |
| Czas reakcji | 12 ms (typ.) G do G |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.) CR≥10 |
| Tryb pracy | HVA, normalnie czarny, transmisyjny |
| Obsługa kolorów | 16,7 mln kolorów • 99% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Interfejs | LVDS (4 kanały, 8-bit) • Złącze 61-pinowe |
| Zasilanie | 12,0 V (typ.) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |