| Nazwa marki: | auo |
| Numer modelu: | G121SN01 V4 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G121SN01 V4 |
| Rozmiar panelu | 12.1 cala |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) * 600 (SVGA) |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 246 ((W) * 184,5 ((H) mm |
| Jasność | 450 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 7001 (typowe) |
| Kąt widzenia | 80/80/65/75 (typowy, CR≥10) |
| Czas reakcji | 25/10 ms (typowe, Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 262K/16.2M (55% NTSC) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typowy) |
| Temperatura pracy | -30°C do 85°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 85°C |
| Waga paneli | 580 g (maksymalnie) |
| Otwarcie bezelu | 249.05 ((W) *188.3 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 279 ((W) * 209 ((H) mm |