| Nazwa marki: | Hitachi |
| Numer modelu: | SP10Q010-T |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Producent | HITACHI |
| Nazwa modelu | SP10Q010-T |
| Rozmiar ekranu | 3,8 cala |
| Typ ekranu | LCM, FSTN-LCD |
| Rozdzielczość | 320*240 (QVGA) |
| Obszar aktywny | 76,79 * 57,59 mm (Wys.*Pion) |
| Wymiary zewnętrzne | 94,7 * 73,3 * 6 mm (Wys.*Pion*Gł) |
| Jasność | 60 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 5:1 (typowa) |
| Kąt widzenia | 80° (typowa) |
| Czas reakcji | 150/350 ms (Tr/Td) |
| Tryb wyświetlania | STN, czarno-biały (pozytyw), transfleksyjny |
| Podświetlenie | 1S6P WLED, bez sterownika |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Interfejs | Dane równoległe (4-bitowe), FPC, 20 pinów |
| Napięcie robocze | 3,3 V (typowe) |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |