Nazwa marki: TIANMA
Numer modelu: TM121TDSG02
MOQ: 10 PCS
Warunki płatności: T/T, W, Western Union, MoneyGram
Możliwość zaopatrzenia: 3000 SZTUK tygodniowo
Szczegółowe informacje
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Orzecznictwo:
Rohs,CE,FCC
Jakość:
Zupełnie nowy, oryginalny
Pakiet:
Oryginalne opakowanie przemysłowe
Tworzywo:
szkło oledowe
Kolor:
262 tys. kolorów
Model:
WLED
Styl:
szeroki ekran o wysokiej rozdzielczości 1024*768
Jasność:
450 cd
Złącze:
20
Współczynnik kontrastu:
700:1
Czas pracy:
50 000 godzin
Szczegóły pakowania:
Pakowanie przemysłowe
Podkreślić:
przemysłowy ekran dotykowy komputera panelowego
monitor komputerowy przemysłowy
Opis produktu
TM121TDSG02 450CD/M2 Przemysłowy wyświetlacz LCD
Przegląd produktu
12.1" panel wyświetlaczy TFT-LCD firmy Tianma o rozdzielczości 1024*768 XGA o wysokiej jasności i niezawodności klasy przemysłowej.
Specyfikacje techniczne
Marka paneli TYANMA Model panelu TM121TDSG02
Rozmiar panelu 12.1" Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1024 ((RGB) * 768, XGA Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar wyświetlania 245.76 ((W) * 184.32 ((H) mm Otwarcie bezelu 250.8 ((W) * 189.4 ((H) mm
Jasność 450 cd/m2 (typ.) Wskaźnik kontrastu 7001 (typowy)
Kąt widzenia 80/80/80/80 (typ) Tryb wyświetlania TN, zazwyczaj biały, nadający
Najlepszy widok O szóstej Czas reakcji 3/5 (typ.) ((Tr/Td)
Częstotliwość 60 Hz Ekran dotykowy Bez
Waga paneli 483 g (typ.) Interfejs sygnału LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinów, złącze
Napięcie wejściowe 3.3V (typ.) Temperatura pracy -20 ~ 70 °C
Temperatura przechowywania -30 ~ 80 °C Zastosowanie Przemysłowe
Kluczowe cechy
  • 12.1" diagonalny wyświetlacz a-Si TFT-LCD z zintegrowanym systemem podświetlenia WLED
  • Powierzchnia przeciwświetlenia z twardą powłoką (3H) dla trwałości
  • 6/8-bitowe wybieranie interfejsu z szerokim kątem widzenia
  • Orientacja krajobrazowa z możliwością odwrócenia się o 180 stopni
  • Białe podświetlenie LED z żywotnością lampy ≥ 50 000 godzin
  • Zakres temperatury roboczej w przemyśle: od -20°C do 70°C