| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LB121S03-TL05 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka panelu | LG Display |
|---|---|
| Rozmiar panelu | 12,1" |
| Rozdzielczość | 800(RGB)*600 (SVGA) |
| Obszar wyświetlania | 246*184,5 mm |
| Rozmiar zewnętrzny | 276*209*9,5 mm |
| Jasność | 450 cd/m² (typ.) |
| Kąt widzenia | 70/70/55/65 (CR≥10) |
|---|---|
| Kolory wyświetlania | 262 tys./16,7 mln |
| Współczynnik kontrastu | 600:1 (typ.) |
| Czas reakcji | 10/20 ms (Tr/Td) |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | 515/530 g (typ./maks.) |
| Model panelu | LB121S03-TL05 |
|---|---|
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowa |
| Tryb wyświetlania | TN, normalnie biały, transmisyjny |
| Typ lampy | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (1 kanał, 6/8-bitowy), 30 pinów, złącze |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typ.) |
| Temperatura pracy | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |