| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM238WF5-SSA1 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
Wysokiej jakości moduł FHD LCD zaprojektowany do zastosowań w komputerze stacjonarnym W15C, wyposażony w technologię IPS i niezawodną wydajność.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka paneli | Wyświetlacz LG |
| Model panelu | LM238WF5-SSA1 |
| Rozmiar panelu | 230,8 cala |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) * 1080, FHD |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 527.04 ((W) * 296.46 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 535.24 ((W) * 313.18 ((H) * 12.76 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb wyświetlania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Najlepszy widok | Symetria |
| Czas reakcji | 14 ms (typ.) ((G do G) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Rodzaj światła | WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Dotyk wewnątrz komórki |
| Waga paneli | 1.92/2.01Kgs (typ./maks.) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów, złącze |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |