| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM340UW3-SSA1 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | USD180 |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Numer modelu | LM340UW3-SSA1 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Obszar aktywny | 799,8 * 334,8 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 809,55 * 351,7 * 17,2 mm |
| Jasność | 300 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typowa) |
| Czas reakcji | 14 ms (G do G, typowa) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz (120 Hz z wbudowanym obwodem MEMC) |
| Interfejs sygnału | eDP (4 linie), HBR2 (5,4 G/linię), złącze 30-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 10,0 V (typowa) |
| Waga | 4,35/4,57 kg (typowa/maksymalna) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |