| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | B160UAN01.J |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | $26 |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Numer modelu | B160UAN01.J (AUOAD9A) |
| Rodzaj paneli | LTPS TFT-LCD z podświetleniem WLED |
| Rozmiar przekątny | 160,0 cala |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) * 1200 (WUXGA) |
| Gęstość pikseli | 141 PPI |
| Obszar aktywny | 3440,678 * 215,424 mm |
| Jasność | 300 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowe) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (z lewej/prawej/w górę/dolno) |
| Czas reakcji | 8 ms typowe (Tr+Td), 5 ms (G do G), 3 ms (G do G z OD) |
| Prędkość odświeżania | 165 Hz (wielokrotne tryby, w tym 120Hz+120Hz, 240Hz z MEMC) |
| Interfejs sygnału | eDP (4 pasy), eDP 1.4, złącze 40-pin |
| Napięcie robocze | 3.3V (typowy) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |