| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | LM140GF2L01 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka i model | BOE LM140GF2L01 |
| Typ panelu | Oxide TFT-LCD z LCM |
| Rozmiar po przekątnej | 14,0 cala |
| Obszar aktywny | 301,824 mm * 188,64 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 306,82 mm * 205,24 mm * 2,4 mm |
| Czas reakcji | 25 ms (typ.) |
| Interfejs | eDP (4 linie), eDP1.4, złącze 40-pinowe |
| Zasilanie | 3,3 V (typ.) |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| System podświetlenia | WLED [9S6P], żywotność 15 000 godzin |
| Zaprojektowany dla | Zastosowania w laptopach |