| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | M270DTN01.3 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | Western Union, Moneygram, t/t |
| Możliwość zaopatrzenia: | 20000 sztuk tygodniowo |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka paneli | AUO |
| Rozmiar panelu | 27.0" |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) * 1440 (Quad-HD, 108 PPI) |
| Obszar wyświetlania | 596.736 ((W) * 335.664 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 608.8 ((W) * 354.66 ((H) * 15.08 ((D) mm |
| Jasność | 350 cd/m2 (typowe) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typowe, CR≥10) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 98% sRGB |
| Prędkość odświeżania | 144 Hz |
| Waga | 20,39 kg (typowy) |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model panelu | M270DTN01.3 |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obsługa powierzchni | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowe) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 3.5/1.5 (typowe) ((Tr/Td) |
| System podświetlenia | 18S4P WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnału | LVDS (8 ch, 8-bitowy), 130 pinów |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (typowy) |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |