| Nazwa marki: | Toshiba |
| Numer modelu: | LTD104KA1S |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Marka panelu | Toshiba Matsushita |
| Model panelu | LTD104KA1S |
| Rozmiar panelu | 10,4 cala |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1024(RGB)*768 (XGA) |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 210,4 * 157,8 mm |
| Jasność | 170 cd/m² (typowa) |
| Współczynnik kontrastu | 250:1 (typowa) |
| Kąt widzenia | 45/45/20/30 (CR≥10) |
| Kolory wyświetlania | 262 tys. |
| Czas reakcji | 50/50 ms (Tr/Td maks.) |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (1 kanał, 6-bitowy), 14 pinów, złącze |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typowe) |
| Podświetlenie | 1 CCFL, bez sterownika |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |