| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LC320DXY-SHAA |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Producent | Wyświetlacz LG |
| Nazwa modelu | LC320DXY-SHAA |
| Wielkość ekranu | 31.5 cali |
| Rodzaj ekranu | CELL, a-Si TFT-LCD |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) * 768 (WXGA) |
| Układ pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 6970,685 * 392,256 mm (H*V) |
| Wyraźne wymiary | 715 * 411 * 1,3 mm (H*V*D) |
| Obsługa powierzchni | Antiglare (Haze 3%), twarda powłoka (2H) |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 12001 (typowe) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (min.) ((CR≥10) |
| Czas reakcji | 7 ms (typowe, G do G) |
| Tryb wyświetlania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Głębokość koloru | 16.7 milionów kolorów |
| Podświetlenie | Bez podświetlenia |
| Waga | 00,86/0,91 kg (typowy/maksymalny) |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 8-bitowy), złącze, 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typowy) |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |