| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM230WF5-TLF1 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
Wysokiej wydajności ekran FHD o rozdzielczości 1920*1080, przeznaczony do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych.
| Marka | Wyświetlacz LG |
|---|---|
| Rozmiar przekątny | 230,0 cala |
| Format pikseli | 1920 ((RGB) * 1080 [FHD] |
| Obszar aktywny | 509.184 ((H) * 286.416 ((V) mm |
| Obszar Bezel | 513.8 ((H) * 291.0 ((V) mm |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Kąt widzenia | 85/85/75/85 (typ) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Waga | 10,98/2,08 kg (typ/maks.) |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Model | LM230WF5-TLF1 |
|---|---|
| Rodzaj | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Konfiguracja | Wyróżnienie: |
| Wyraźne wymiary | 533.2 ((H) *321 ((V) *10.7 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Czas reakcji | 1.3/3.7 (typ.) ((Tr/Td) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Źródło światła | WLED [2 struny], 30K godzin, W/O Driver |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | 30 pinów LVDS (2 ch, 8-bitowy), Konektor |
|---|---|
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
Zapewnienie jakości:Wszystkie oryginalne produkty podlegają kompleksowym testom przed wysyłką.
Szczegółowe specyfikacje:Pełna dokumentacja techniczna dostępna na żądanie za pośrednictwem poczty elektronicznej.