| Nazwa marki: | PVI |
| Numer modelu: | PD050VL1 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Producent | PVI (Prime View International) |
| Nazwa modelu | PD050VL1 |
| Wielkość ekranu | 50,0 cala |
| Rodzaj ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Rozstrzygnięcie | 640 ((RGB) × 480 (VGA) |
| Układ pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1010,76 × 74,88 mm (H × V) |
| Wyraźne wymiary | 120.7 × 92,8 × 12,8 mm (H×V×D) |
| Obszar Bezel | 106.7 × 78,50 mm (H × V) |
| Obsługa powierzchni | Antiglare |
| Jasność | 450 cd/m2 (typowe) |
| Wskaźnik kontrastu | 4001 (typowe) |
| Kąt widzenia | 60/60/40/55 (typowy, CR≥10) |
| Czas reakcji | 15/25 ms (typowe, Tr/Td) |
| Optymalne widzenie | O szóstej |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość koloru | 262K |
| Podświetlenie | 3S8P WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Waga | 1730,6 ± 10 g |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 6-bitowy), złącze, 20 pinów |
| Napięcie robocze | 3.3V (typowy) |
| Zakres temperatury | Wykonanie: -30°C do 80°C Przechowywanie: -40°C do 90°C |