| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LC430EQE-FHA1 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 3000 SZTUK tygodniowo |
| Producent | Wyświetlacz LG |
|---|---|
| Wielkość ekranu | 43 cali |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) * 2160 (UHD) |
| Obszar aktywny | 941.184 * 529.416 mm (H*V) |
| Obszar Bezel | 946.2 * 534,4 mm (H*V) |
| Światłość | 350 cd/m2 (typowe) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (minimum, CR≥10) |
| Głębokość koloru | 16.7M kolory, 72% (CIE1931) |
| Waga | 70,50/8,50 kg (typowy/maksymalny) |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Nazwa modelu | LC430EQE-FHA1 |
|---|---|
| Rodzaj ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Układ pikseli | Wyróżnienie: |
| Wyraźne wymiary | 962 * 554,8 * 37,6 mm (H*V*D) |
| Obsługa powierzchni | Antiglare (Haze 44%), twarda powłoka (2H) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy, TM) |
| Tryb działania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Czas reakcji | 6 ms (typowe, G do G) |
| System podświetlenia | WLED, żywotność 30K godzin, bez kierowcy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | V-by-One 8 pasów, łącznik, 51 pinów |
|---|---|
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typowy) |
| Wskaźniki temperatury | Przechowywanie: -20°C do 60°C, działanie: 0°C do 50°C |